O Nas

Cechuje nas  
doświadczenie
profesjonalizm
terminowość

O Nas

Jesteśmy firmą, która od ponad 15 lat zajmuje się produkcją różnego rodzaju naklejek. Firmę naszą tworzy doświadczony, kreatywny zespół ludzi dla których praca to pasja a zadowolenie klienta to priorytet.

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć naklejki reklamowe, które używa się na samochody, tablice, witryny sklepowe, kasetony, oraz naklejki informacyjne, zwane potocznie etykietami, które swoje zastosowanie znajdują między innymi na maszynach, produktach i opakowaniach. Na naklejkach możemy umieścić informacje o produkcie, dane teleadresowe oraz logo firmy. Tego typu naklejki są doskonałym nośnikiem reklamy lub informacji, które trafiają do dużej grupy klientów.

Zajmujemy się również produkcja naklejek dekoracyjnych, przeznaczonych do oklejenia mebli, ścian, urządzeń. Takie naklejki mogą pomóc Państwu łatwo i niedrogo odnowić stare przedmioty lub efektownie zmienić wnętrza. Usługi świadczymy kompleksowo: projekt graficzny + produkcja naklejki/ naklejek + na życzenie klienta aplikacja naklejek.

Zapraszamy wszystkich do współpracy – wystarczy napisać e-mail lub zadzwonić do nas, wykonamy wycenę oraz odpowiemy na każde pytanie.