Naklejki do domu

Nasze naklejki to doskonała i co najważniejsze tania odmiana wnętrza każdego domu, biura, szkoły czy przedszkola – zmiana wyglądu, określenie funkcji pomieszczeń czy personalne przyozdobienie w ciekawe detale.

Zachęcamy każdego do kupna naklejek na ściany, meble, szyby lub inne miejsca, które można wykorzystać w każdym pomieszczeniu wewnątrz – przedpokój, sypialnia, salon, pokój dziecka, łazienka, kuchnia lub domowe biuro. Świetnie sprawdzają się tu wycinane z pełnej folii napisy lub drukowane z folii i wycinane w dowolnym kształcie i kolorze grafiki.

Mamy tutaj dowolność pod każdym względem – kwiaty, drzewa, zwierzęta, naklejki sportowe, naklejki muzyczne, naklejki w stylu minimalistycznym, naklejki kuchenne, naklejki dla dzieci i młodzieży oraz wiele innych, które mamy lub które możemy wykonać dla każdego na zamówienie. Polecamy również naklejki na samochody oraz naklejki na szyby z efektem mrożonego szkła.

Naklejki na ściany sprawdzają się doskonale również w pracy, lub firmie. Materiał z którego są wykonane wykorzystywany jest także do oklejania szyb, przestrzeni biurowych – szklanych drzwi lub witryn. Zapraszamy do współpracy także firmy.

Nasza oferta naklejek pozwoli Państwu znaleźć COŚ odpowiedniego specjalnie dla siebie.

Instrukcja aplikacji naklejki
kolory folii